KONST / Litografier / Färglitografi 12177098
nr 1217 7098
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Paket. Signerad, numrerad 203/360. Motivet: 31x50 cm
Kondition: fuktskada,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:09:32
14/11 20:33:39
700 kr
19/11 18:42:33
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann